ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Lampy tylne

Lampy tylne

Oprócz zapewniania komunikacji z innymi kierowcami, produkty sygnalizacyjne odgrywają również ważną rolę jako element estetyczny.

Oprócz wprowadzania nieustannych innowacji w sferze projektu oraz bezpieczeństwa pojazdu, Valeo opracowało także produkty odznaczające się niższym wskaźnikiem zużycia energii, co ma się przyczynić do ograniczenia emisji CO2. Nacisk położono tutaj na wykorzystywanie technologii LED na potrzeby funkcji sygnalizacyjnych. Szybki czas reakcji diod LED ogranicza czas hamowania następnego kierowcy o 5 metrów przy szybkości 90km/h. LED-owe oświetlenie tylne pomaga zaoszczędzić 0,5 g CO2/km w porównaniu do żarówek wolframowych.

Wszystkie produkty są testowane w laboratorium pod kątem ich zgodności z obowiązującym prawem oraz wymogami dla naczep. Pozwala nam to oferować innowacyjne produkty, który łączą w sobie piękny design oraz optymalne bezpieczeństwo dla klientów. Oprócz reflektorów tylnych oraz świateł bocznych, oferujemy także pełną gamę kabli, zespołów przewodów oraz skrzynek przyłączowych, aby nasi klienci mogli podłączyć wszystkie kable, które są niezbędne do zasilania reflektorów.

Produkty poddaje się rygorystycznym testom, na przykład na wytrzymałość cieplną (ekstremalne zimno i ekstremalne ciepło), szczelność oraz wytrzymałość mechaniczną.

Produkty te zapewniają także niezawodne i bezpieczne połączenia, które gwarantują, że światła będą działać, niezależnie od pogody ani warunków na drodze.

Powiązane produkty