ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Automechanika Frankfurt

Zapraszamy do odwiedzenia nas w hali 3.0, stoisko nr D91. Czekamy na Ciebie!

Odwiedź nas

Spotkaj się z nami na Automechanika Frankfurt 2018

We Frankfurcie zaprezentujemy zupełnie nowe stoisko o powierzchni ponad 750 m2, w nowej lokalizacji, w hali nr 3. Głównie skupimy się na innowacjach, które będą wyznaczać przyszłe trendy rynkowe i wywierające głeboki wpływ na codzienne życie warsztatu.

 

Map Automechanika Frankfurt 2018

Przedstawiciele Valeo będą obecni na stoisku, prezentując szeroką gamę produktów, usług i najnowszych innowacji:

  • Główne stoisko: hala 3.0 - D91
  • Valeo on Tour: Agora AG0 - G10 

Wystawa

Informacje praktyczne

Adres Messe Frankfurt

Messe Frankfurt Exhibition GmbH
Ludwig-Erhard-Anlage 1
60327 Frankfurt am Main

Godziny otwarcia

Wtorek - Piątek: 11. - 14.9.2018
9.00 - 18.00 hrs

Sobota: 15.9.2018
9.00 - 17.00 hrs

 

Filary Valeo

shield

BEZPIECZNA JAZDA

Bezpieczeństwo kierowcy jest dla Valeo kluczowym elementem podczas opracowywania produktów dla producentów pojazdów jak i na rynek wtórny. Aby doskonale widzieć i być widocznym na drodze, Valeo wynalazło inteligentne systemy oświetlenia i oczyszczania szyby.

 leaf

ZIELONA TECHNOLOGIA​​​​​​​

Valeo jest zaangażowane w ograniczanie wpływu swojej działalności na środowisko, inwestując znaczne środki w ekologiczne innowacje i przyjazne środowisku procesy produkcyjne. Pojazdy hybrydowe 48V, rozwiązania Stop-Start i regeneracja rozruszników, alternatorów, sprężarek i sprzęgieł do samochodów ciężarowych to tylko niektóre z osiągnięć Valeo.

light

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA​​​​​​​

Valeo zawsze dąży do ułatwienia życia kierowcy, warsztatu i dystrybutora. Usługi Cyber-Valet i nowe rozwiązania usprawniające parkowanie na rynku wtórnym koncentrują się na ułatwieniu życia kierowcy. Dostarczając w pełni gotowe rozwiązania, takie jak Valeo FullPACK™ DMF, Valeo KIT4P™, Valeo oferuje łatwo dostępne i konkurencyjne rozwiązania dla warsztatów i dystrybutorów.

 thumb

DOBRE SAMOPOCZUCIE

Poprawa komfortu jazdy jest w centrum strategii Valeo, zarówno w zakresie oryginalnego wyposażenia, jak i rynku wtórnego. Ochrona zdrowia kierowcy i pasażera w kabinie, ale także zapewnienie większego komfortu dzięki inteligentnej jeździe i parkowaniu to rozwiązania oferowane przez Valeo.