ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
 • Dystrybutor
 • Kierowca

Valeo zobowiązuje się do osiągnięcia neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla do 2050 r.

 

 

Valeo angażuje się w zrównoważone podejście, w ramach programu "WPR 50", którego celem jest osiągnięcie neutralności węglowej do 2050 r.

I Care 4 the Planet

Valeo Service, jako podmiot rynku wtórnego Valeo, podejmuje inicjatywy, które przyczynią się

 • do stopniowego zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko działalności serwisowej pojazdów używanych
 • i wspierania swoich profesjonalnych partnerów w dążeniu do bardziej zrównoważonego rynku wtórnego

To podejście VS, zwane "I Care 4 the Planet", określa nasze inicjatywy, które stale przyczyniają się do ograniczania wpływu naszej działalności na planetę.

Aby pomóc profesjonalistom z rynku części zamiennych w dokonywaniu właściwego, zrównoważonego wyboru, tworzymy unikalny znak identyfikacyjny w branży, "I Care 4 the Planet" , który pozwoli im na identyfikację produktów , które były stworzone z myślą o środowisku. Ten znak będzie stopniowo wdrażany we wszystkich naszych dokumentach komunikacyjnych i cyfrowych począwszy od 2023 roku.

 

I Care for the planet

 

il nostro approccio

Bardziej zrównoważone portfolio produktów

Naszym priorytetem są nasze produkty. Produkowane w milionach sztuk każdego roku, aby służyć naszym klientom najlepszą jakością. Mały wysiłek może przynieść duże zmiany.

 

 

 

 

 

 

Video

Produkcja wtórna: świetny przykład naszego podejścia do bardziej zrównoważonego rynku wtórnego!aftermarket più sostenibile!

 • Ponowna produkcja polega na zebraniu zużytej części zamiennej w celu zmiany tylko niezbędnych elementów Komercjalizujemy w EUROPIE ofertę Reman na 4 kategorie produktów: rozruszniki i alternatory, sprzęgła, sprężarki i zaciski hamulcowe
 • W ten sposób zregenerowany produkt składa się w 80% z ponownie używanych materiałów, a według analizy cyklu życia zmniejsza ślad węglowy o 80%
 • W Valeo produkujemy 800 000 części rocznie na niezależnym rynku wtórnym z ambicją podwojenia tej liczby do 2030 roku.

 

 • Składa się ponad 8000 referencji w naszym europejskim portfolio (8186 aktywnych referencji na dzień 29 listopada 2022), 4,6% naszej sprzedaży.
 • Planujemy znaczący rozwój naszej oferty poprzez:
   - wprowadzenie +550 referencji do tych 3 kategorii produktów w 2023 r.
   - rozszerzenie zakresu prądu VS Reman na nowe rodziny produktów: e-kompresor, moduł napędowy e-drive, koncentryczny siłownik pneumatyczny (CV), konwerter momentu obrotowego

 

reman

 

 

 • Aby pomóc profesjonalistom z rynku części zamiennych w dokonywaniu właściwego zrównoważonego wyboru, stworzyliśmy wyjątkowe narzędzie cyfrowe, wyszukiwarkę zestawów sprzęgła ciężarowego, która pozwala profesjonalistom zidentyfikować pozostałą alternatywę dla każdego zestawu sprzęgła ciężarowego.

 

Firma Frost & Sullivan przyznała niedawno firmie Valeo Service nagrodę European New Product Innovation Award 2022 za zestaw sprzęgła do samochodów ciężarowych.
 
  

 • Aby zachęcić specjalistów z rynku wtórnego do korzystania z pozostałych produktów, w 2023 r. rozpoczniemy projekt WeCore4U, aby zmodernizować nasz system zwrotu rdzeni, czyniąc go:
  • łatwiejszy w użyciu (uproszczony system kodowania)
  • i bardziej przystępne cenowo (mniejsza waga w wynikach finansowych naszych klientów)
Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail