Valeo ClimSpray™ środek dezynfekujący do kabin samochodowych

Valeo ClimSpray™ to wydajne rozwiązanie pozwalające na dezynfekcję i oczyszczanie wnętrza pojazdu z wirusów, bakterii i grzybów. 
 

Valeo ClimSpray - zdezynfekuj kabinę swojego samochodu

Zanieczyszczenia, wirusy, bakterie mogą się dostać do wnętrza samochodu na różne sposoby, np.  przez zewnętrzne źródła tzn. na butach, ubraniach, rękach, pakunkach.

Elementy które należy zdezynfekować i oczyścić znajdują się wszędzie we wnętrzu pojazdu zaczynając od miejsca kierowcy, gdzie dezynfekcji podlega cały moduł kierownicy z klaksonem i przełącznikami oraz kluczykami przez deskę rozdzielczą, dźwignię zmiany biegów, pasy, zagłówki, regulację położenia foteli  kończąc na dezynfekcji drzwi, sufitu, klamek i wszelkich uchwytów i schowków. Dlatego ważne jest aby preparat dezynfekujący dotarł do tych wszystkich miejsc skutecznie niszcząc wirusy, bakterie i grzyby.

Przeprowadzając dezynfekcję w sposób automatyczny z użyciem preparatu Valeo, możemy dotrzeć do tych miejsc i zneutralizować  bakterie i koronawirusy  w 15 minut.

Valeo ClimSpray ™ to wydajne rozwiązanie pozwalające na dezynfekcję i oczyszczanie wnętrza pojazdu z koronawirusów, bakterii i grzybów oraz pozostawiające przyjemny zapach w kabinie.

Czyści, dezynfekuje, pozostawia przyjemny zapach

Certyfikowany i zatwierdzony przez niezależne laboratorium , Valeo ClimSpray ™ jest zgodny ze standardami wirusobójczymi, bakteriobójczymi i grzybobójczymi takimi jak: EN 14476 + A2 (wykazujący skuteczność przeciwko koronawirusowi) i EN1040, EN1275, EN1650, EN1276, EN13697.

Certyfikowany jako skuteczny przeciw koronawirusom w maju 2020.


Valeo ClimSpray ™ oczyszcza wnętrze samochodu w dwóch etapach. Zaczyna od atakowania źródeł zakaźnych mikroorganizmów tak, by zatrzymać ich namnażanie następnie uwalnia przyjemny zapach wewnątrz pojazdu. 

Prosty i szybki:

  • Potrzebujesz tylko 15 minut, żeby zdezynfekować swój samochód
  • Nie potrzeba żadnych narzędzi - Automatyczne działanie natryskowe
  • Prosty - każdy może go używać 

Formuła Valeo ClimSpray ™ oparta na bardzo drobnych kropelkach maksymalizuje dystrybucję produktu i wydajność oraz gwarantuje dotarcie do trudnodostępnych miejsc.  

Valeo ClimSpray™ jest bezpieczny i nieszkodliwy dla plastiku i gumy.


Zalecana częstotliwość użycia

Stosowanie w normalnych warunkach: co 6 miesięcy

Stosowanie w sytuacji zagrożenia koronawirusem:  Valeo rekomenduje dezynfekcję kabiny samochodowej co 2 tygodnie  lub każdorazowo, gdy jest podejrzenie zakażenia, np. zarażona osoba podróżowała samochodem.
W takiej sytuacji należy zastosować pełną dezynfekcję. W tym celu należy użyć również preparatu ClimPur ™ do dezynfekcji układu klimatyzacji oraz wymienić filtr kabinowy.

Numer referencji: 698899

YouTube jest wyłączony. Aby zezwolić na używanie plików cookies i uzyskać dostęp do treści:

Kliknij w ustawienia prywatności na dole ekranu >>> Wycofaj zgodę >>> zaznacz "ciasteczka personalizacji" i Zaakceptuj

Aby dopasować dla Ciebie odpowiednie treści, określ swój profil