Środek do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji

Środek do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji Valeo ClimPur™ wykonuje potrójne zadanie: czyszczące, dezynfekujące i ochronne.

Nie niszczy  układu klimatyzacji, zapobiega korozji parownika, usuwa nieprzyjemne zapachy i pozostawia delikatny cytrynowy zapach. Preparat ClimPur™ jest bezpieczny oraz przyjazny dla układu klimatyzacji oraz pracowników serwisu.

Jest to wyrób całkowicie niepalny, co jest rzadko spotykaną cechą w tego typu poduktach , a ma istotne znaczenie dla bezpieczeństwa w warsztacie.

Valeo ClimPur™ nie jest preparatem agresywnym; jest to skuteczny środek usuwający bakterie, gwarantujący uzyskanie długotrwałych oraz dobroczynnych efektow dla zdrowia. Preparat ma obojętne PH; spełnia  normy PN-EN1040 o działaniu bakteriobójczym.

Pianki oraz ciężkie preparaty mogą prowadzić do zapchania układu klimatyzacji. W odróżnieniu od innych preparatów dostępnych na rynku, ClimPur™ charakteryzuje się mikroskopijną formułą, opierającą się na wyjątkowo drobnych cząsteczkach, co prowadzi w efekcie do prawidłowego rozprowadzenia preparatu oraz jego wydajności.

Aby dopasować dla Ciebie odpowiednie treści, określ swój profil