Środek dezynfekujący do kabin samochodowych

W naszych samochodach gromadzi się mnóstwo szkodliwych dla zdrowia bakterii i mikroorganizmów. Brak światła, wilgoć oraz podwyższona temperatura sprawiają, że samochodowy układ klimatyzacji to idealne miejsce do rozwoju niepożądanych mikroorganizmów będących realnym zagrożeniem nie tylko dla zdrowia, ale także bezpieczeństwa pasażerów. Nie da się bowiem kichnąć bez jednoczesnego zamknięcia oczu, a nawet kilka dziesiątych sekundy oznacza pokonanie kilkunastu metrów bez obserwowania drogi. Na szczęście można się ich pozbyć, przeprowadzając dezynfekcję. Skuteczność bakteriobójcza środków do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów w kabinie często nie jest gwarantowana. Nieprzyjemne zapachy mogą być maskowane przez silne środki i może to powodować trudności w normalnym oddychaniu w samochodzie. Co więcej, nieprzyjemne zapachy szybko pojawiają się ponownie ze względu na proces rozwoju  bakterii. Środki dezynfekujące do kabin samochodowych to jedyne skuteczne rozwiązanie.

Środki dezynfekujące do kabin samochodowych Valeo ClimSpray ™ i ClimPur ™

Podwójne działanie preparatu Valeo ClimSpray ™ rozpoczyna się od zaatakowania korzeni proliferacji bakterii, czyli ich procesu rozwoju  a następnie rozproszeniu  przyjemnego  zapachu w samochodzie. ClimSpray Jest szybki, wydajny i praktyczny -  15 minut to wszystko, czego potrzeba, aby skutecznie oczyścić kabinę. Nie wymaga użycia żadnych narzędzi – jest to w pełni automatyczny proces.  Preparat jest intuicyjny i prosty w obsłudze, więc kierowcy mogą z powodzeniem stosować go samodzielnie. Należy jednynie pamiętać o dokładnym wywietrzeniu pojazdu po użyciu produktu.

Zalecamy stosowanie ClimSpray ™ minimum raz na  rok jako trzeci etap procesu poprawy jakości powietrza w kabinie (po wymianie filtra kabinowego ClimFilter ™ i użyciu ClimPur ™) lub częściej, w zależności od użytkowania samochodu i indywidualnych potrzeb. ClimSpray ™ jest bezpieczny w użyciu,  nieszkodliwy dla plastiku, gumy itp. , w przeciwieństwie do innych formuł dostępnych na rynku, które mogą pozostawiać plamy i skazy na powierzchniach.

Środki dezynfekujące do kabin samochodowych - normy

Środki dezynfekujące do kabin samochodowych Valeo Valeo ClimSpray ™ i ClimPur ™ spełniają wymogi Ministerstwa Zdrowia, posiadają certyfikaty dopuszczające do sprzedaży jako produkty biobójcze oraz są zgodne z normami EN1040, EN1275, EN1650, EN1276 i EN13697.

 

Aby dopasować dla Ciebie odpowiednie treści, określ swój profil