Środek dezynfekujący do kabin samochodowych

Skuteczność bakteriobójcza środków do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów  w kabinie często nie jest gwarantowana. Nieprzyjemne zapachy mogą być maskowane przez silne i może to powodować trudności w normalnym oddychaniu w samochodzie. Co więcej, nieprzyjemne zapachy szybko pojawiają się ponownie ze względu na proces rozwoju  bakterii.

Podwójne działanie preparatu Valeo ClimSpray ™ rozpoczyna się od zaatakowania korzeni proliferacji bakterii, czyli ich procesu rozwoju  a następnie rozproszeniu  przyjemnego  zapachu w samochodzie. ClimSpray ™ jest zgodny z normami bakteriobójczymi i fungicydowymi: EN1040, EN1275, EN1650, EN1276 i EN13697. Jest szybki, wydajny i praktyczny-  15 minut to wszystko, czego potrzeba, aby skutecznie oczyścić kabinę. Nie wymaga użycia żadnych narzędzi – jest to w pełni automatyczny proces.  Łatwy w użyciu.

Zalecamy stosowanie ClimSpray ™ minimum raz na  rok jako trzeci etap procesu poprawy jakości powietrza w kabinie (po wymianie filtra kabinowego ClimFilter ™ i użyciu ClimPur ™) lub częściej, w zależności od użytkowania samochodu i indywidualnych potrzeb. ClimSpray ™ jest bezpieczny w użyciu,  nieszkodliwy dla plastiku, gumy itp. , w przeciwieństwie do innych formuł dostępnych na rynku, które mogą pozostawiać plamy i skazy na powierzchniach.

Aby dopasować dla Ciebie odpowiednie treści, określ swój profil